Hot Peppers a VIP Zóna na Erotickém veletrhu 2018

/ / Informace, Novinky, Partneři

Hot Peppers je exkluzivní a prestižní noční klub v centru Prahy, který nabízí nevšední zábavu, jak pro muže, tak ženy a páry s nezapomenutelnými zážitky. Originální a luxusní prostory spolu se špičkovým programem a servisem vás uchvátí a nenechají vás chvilku v klidu. Vítejte v “Gate to hell”“ Jeho prestiž spočívá ve skloubení profesionální prezentace kabaretních tanečnic a konzumace nejlepšího šampaňského ve V.I.P.Champagne lounge, což je luxusní salonek, který nenajdete v žádném jiném klubu podobného druhu zábavy v České republice.

Návštévníci Hot Peppers mají možnost výběru z mnoha vybraných značek,jako je například Dom Pérignon, Cristal či Krug a ve spojení s celovečerním programem, jehož součástí jsou i exotické tanečnice, kankánová vystoupení či lesbická show, která jsou vrcholy večera, si odnášejí neopakovatelné zážitky. Dále si návštěvníci mohou nechat zatančit našimi dívkami na stole (table dance), v privátních místnostech (lap dance) nebo při Stag show on the stage, která je oblíbená zejména u skupin anglických turistů loučících se se svobodou.

Nespornou výhodou pro naše hosty je i to, že nemáme pevnou zavírací hodinu ale přizpůsobujeme se jejich přáním a potřebám-není výjimkou, že zavíráme třeba až kolem poledne.

VSTUP DO KLUBU JE ZDARMA

Dále u nás uvidí bohatou show na stage a 3 striptérky na jednou, tématická vystoupení, double lesbian show, autoerotic show, speciální akrobatická show a mnoho dalšího. Každé 2 hodiny je prezentace všech dívek na stage a potom mají 5 minut happy hours – lap dance – stejná cena ale mají nvíc dvojitý čas .To znamená,že normálně je to lap dance 6 minut = 1 000 Kč, happy hours 12 minut = 1 000 Kč.

Čeká vás tady mnoho dalších překvapení 🙂 Těšíme se na vás!

Na Erotickém veletrhu 2018 se můžete těšit na exkluzivní VIP Zónu, více informací: