Nejčastější otázky

Začneme od zadu 🙂
Speciální zóna – jedná se o program určený pouze pro max. 150 osob, který je v samostatném sále. Navíc se tam odehrává pikantnější program, než můžete vidět třeba na hlavní stage. Zároveň právě díky malému množství diváků, je atmosféra intimnější, takže se dost lehce i stane, že jste sami součástí vystoupení. K této vstupence je vždy potřeba zakoupit ještě standardní/VIP/sezení u pódia vstupenku.

VIP – jedná se o vstup do speciálních VIP sekcí, které jsou umístěny hned vedle pódia. Je z nich nejlepší výhled, je tam pohodlné sezení, obsluhují vás krásné hostesky a s tím souvisí i samostatný bar, takže nemusíte nikde čekat fronty na pivo.

Sezení u pódia – jak už název napovídá, navíc od standardního vstupného zahrnuje možnost sezení, které je umístěné pod pódiem.

Standardní vstupenka – jedná se o základní vstupenku, se kterou se dostanete na přednášky, uvidíte program i na hlavní stage. Nedostanete se ale do VIP, do Speciální zóny a bude vám to muset stačit vše sledovat na stojáka.

 

Vstupenka na sezení není na konkrétní místo, můžete si tak sednout kamkoliv vám bude příjemné. Zajistili jsme pro vás velké množství židlí, takže se nemusíte bát, že nebude na výběr.

 

Není. Každý kdo si koupil vstupenku na Erofest, může u nás pařit na Afterpárty až do rána.

 

Platit vstupenky na místě lze pouze v hotovosti. Po vstupu veletrh můžete využít bankomat. Bary a stánky většinou přijímají platební karty.

 

Ano. Na místě je možné dát si oblečení do šatny, která je zpoplatněná 50,- Kč. V případě odložení batohu je poplatek 100,- Kč.

 

Ano, ale pro komerční účely je potřeba souhlas pořadatelů či si zažádat o oficiální akreditaci na https://erotickyveletrh.cz/akreditace/.

 

 

ZTP si sice musí zakoupit standardní vstupenku, mají ale možnost si vzít jeden doprovod zdarma. PVA Expo je bezbariérové, pouze do VIP vedou schody.

 

Děti prosím nechte doma. I nemluvňata v kočárku na akci není vhodné brát, protože na podiu je velký hluk a nával lidí.

Pokud máte klasickou vstupenku, je možné se vrátit v pouze v případě zakoupení pásky "vratka". Tuto pásku je možné zakoupit na šatně za 100,- Kč. V případě že máte na ruce pásku (VIP, Sezení, Workers, Artist, Press, B2B), můžete se vracet bez omezení kdykoli tam a zpět.

Dress code není vyžadován. Povoleny jsou ale extravagantní kostýmy, nahota, harness nebo sexy kostýmy. Na večerní decadentní afterpárty si můžete přinést masku nebo jít v klasickém oblečení.

Ne, bohužel již zakoupenou vstupenku vrátit nelze.

Na veřejných prostorech souložit není možné. Můžete však využít stánek Nirvana club nebo veřejné záchodky.

TOP