Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | June 25, 2018

Scroll to top

Top

Řekněte: ,, ANO ! ‘‘ erotické masáži, je skvělým nástrojem k objevování vlastní sexuality – 7Th Heaven masáže Praha

Řekněte: ,, ANO ! ‘‘ erotické masáži, je skvělým nástrojem k objevování vlastní sexuality – 7Th Heaven masáže Praha

Masáže celého těla si získávají stále více příznivců nejen z řad mužů, také párů a v neposlední řadě žen.

 

Dnešní moderní doba doslova strhuje naši pozornost směrem ven a naše tělo i duše hladoví nejen po intimnějším kontaktu s druhým člověkem, ale především po kontaktu se sebou.

7Th Heaven je oázou klidu s domácí atmosférou stvořenou k naprostému uvolnění, svobodnému vyjádření skrze erotickou masáž. Naplno prožijte přítomnost, zakuste jaké to je být sám v sobě a vychutnávat si kousek po kousku doteky něhy, které doslova nabíjí každý centimetr vašeho těla energií až do konečků prstů.

 

Klademe důraz na individuální potřeby dnešního klienta. Spolupracujeme s pečlivě vybranými masérkami se zkušenostmi, které jsou maximálně diskrétní, s respektem a úctou přistupují k tělu masírovaného, čímž dosahují jedinečnosti erotického zážitku a zaručí nejvyšší standard.

V naší nabídce naleznete klasické erotické masáže avšak trendem současnosti je vyhledávaná masáž penisu, nebo-li lingamu v sanskrtu.

 

Erotická masáž penisu

Je velmi oblíbenou masáží pro muže. Masáž penisu, nebo-li orgánu rozkoše, jak taoisté praví, skrze ni lze dosáhnou opravdu extatické prožitku.

Během masáže je kladen důraz na masáž přední strany těla, kdy se muž pohodlně uvelebí a může naplno přijímat každičký dotek. Masáž má svůj jasný postup avšak je přímo uzpůsobena klientovi na míru. Soustředí se na masáž erotogenní zón, zejména v oblasti třísel a intimních partií.

 

Během masáže je důležité především umění oddalováním orgasmu v kontrastu se zklidněním. Nahromaděná energie je rozváděna do celého těla za pomoci dynamické masáže spolu s dechem klienta. Jedině tak jsme schopni dosáhnout maximálního prožitku masírovaného.

Tuto masáž doporučujeme spojit s masáží prostaty, kterou můžete libovolně kombinovat dle chuti například s thajskou erotickou masáží ve Femme fatale!

 

Těšíme se na návštěvu,

 

Vaše 7Th Heaven masáže, zážitky pro vaše smysly.

 

logo