Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | June 25, 2018

Scroll to top

Top

Něžná blond kráska Karen Malečková: erotic pole dance show!

Něžná blond kráska Karen Malečková: erotic pole dance show!

Dalším bodem programu, na který se můžeme celý víkend těšit, bude jedinečná erotic pole dance show v podání krásné Karen Malečkové.

 

Nutno podotknout, že její vystoupení nenechá nikoho chladným a především pánské publikum si při pohledu na výkon této křehké blondýnky přijde na své. Karen nám již loni, svou dechberoucí show, předvedla, jak nesmírně talentovanou tanečnicí je, tudíž není pochyb, že je vskutku na co se těšit.

 

57338941-1

 

Pole dance, jinak nazývaný také tanec na tyči, snoubí eleganci, ladnost pohybů a dá dokonale vyniknout křivkám lidského těla. Právě elegance tanečnic přivedla Karen k tomuto sportu a přes svůj mladý věk má na kontě nespočet vystoupení a soutěží. S pole dance se dostala již tak daleko, že tento sport sama vyučuje (je jeho lektorkou ve Sppining aréně). Pole dance natolik miluje, že sama říká: “kdykoliv a kdekoliv vidím tyč, musím tančit. Je to má vášeň”.

 

Tato mladá kráska se však nevěnuje pouze pole dance, ale její láskou je také gogo dance, kterému se naplno věnuje a v současné době ji tak můžeme vídat v několika pražských klubech, mezi které patří například Misch Masch, Cafe 80’s, Duplex, Steampunk, K.U. Bar. Mimo jiné jezdí tančit i do zahraničí. Kareniným životním mottem je: Půjdu kamkoliv, pokud je to kupředu. A my této krásce přejeme,aby se její život posouval dále kupředu přímo mílovými kroky a aby byla nadále úspěšná jako doposud.

 

GMAIL: karenka.praha@gmail.com
FACEBOOK: Karen Malečková