Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | August 19, 2018

Scroll to top

Top

KDYŽ SE ŘEKNE GOLDFINGERS

KDYŽ SE ŘEKNE GOLDFINGERS

Kdyby mi někdo před pár lety řekl, že budu chodit do tohoto typu podniků a ještě k tomu rád a opakovaně, tak si asi nebudu připadat, lidově řečeno, oukej. Možná jsem se posunul já, možná se změnila zábava v Praze, ale dnes se na to dívám jinak.

 

 

Myslím, že jsem úplně typický manažer žijící v Praze. Chodím do práce, živím rodinu, mám své zájmy, koníčky a pár dobrých přátel. V Praze jsem si oblíbil několik míst, kam chodím rád na skleničku, odpočinout si, popovídat. Ano, je pravda, že v Praze se žije rychle a že tady nemá nikdo na nic čas. A že Pražáci pořád někam spěchají. Jednou jsem z práce běžel po Václaváku. A najednou sedím v Goldfingers. Prostě jsem si řekl, že sem musím zajít, že chodím okolo a nikdy jsem tu nebyl. Ten prostor mi úplně vzal dech. Podnik je ukryt v útrobách hotelu Ambassador dole na Václaváku a v dávné minulosti zde byl kabaret a divadlo, proto ten unikátní prostor.

 

Chodím sem vážně rád. Podnik má 2 patra, 2 bary, můžete si vybrat, jestli budete sedět na baru, u pódia, nebo v jednom z vip salónků. Většinou sem chodím s kamarády, nebo s obchodními partnery. Občas sem přijdu i sám jen tak na skleničku. To si většinou sednu na bar a pozoruji. Možná to zní jako klišé, ale já se sem opravdu chodím dívat na krásu, na krásné ženy. Rád pozoruji, jak se vlní v bocích, co nosí na sobě. Každá z nich je krásná.

 

 

Přemýšlím, jak popsat Goldfingers. Je to pánský striptýzový klub a kabaret. Pořád je na co se dívat, ať už jsou to kabaretní taneční čísla, tak takové ty akrobacie u stropu – na kruhu a na šále. K tomu pijeme a debatujeme. Nebojím se vzít sem své klíčové obchodní partnery. Mohu se spolehnout na to, že udělám ten nejlepší dojem, ať už interiérem, show na úrovni, nebo špičkovým servisem, který tento klub nabízí. Pokud znáte dobře pražské podniky, tak víte, o čem mluvím. 

 

Oficiální webové stránky: www.goldfingers.cz