Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | August 18, 2018

Scroll to top

Top

Finalistka Miss Erotika č. 2 – Lola

Finalistka Miss Erotika č. 2 – Lola

Po týdnu vám přinášíme další krásnou finalistku Miss Erotika 2018. Sympatická a zároveň drsná blondýnka Lola Saint nám na sebe něco málo prozradila.

 

Ahoj, mohla bys nám v krátkosti o sobě něco říci?

Ahoj, já jsem Lola, Lola Saint aka Lolay’s Spooffer. Pocházím z Prahy z Kobylis a bydlím teď 4 roky na Žižkově. Věnuji se hudbě, píšu texty, zpívám a nahrávám své skladby žánru pop/rap a experimentální tvorba.

 

 

Proč jsi se přihlásila do Miss Erotika? Přihlásila jsi se sama?

Do Miss Erotika jsem se přihlásila, protože se ráda angažuji do nových věcí, které jsem ještě nezkusila. Minulý rok jsem se zůčastnila Miss Beauty, letos jsem náhodou objevila Miss Erotika, ten název byl pro mě atraktivní, protože mě erotika a erotické umění přitahuje, ať už se jedná o film, fotografie, hudbu nebo erotiku naživo. Navíc ráda vystupuji před lidmi, ať už je to divadlo, tanec nebo hudební vystoupení, takže se ráda přijdu ukázat na molo a předvést nějaké to prádlo v mém podání.

 

Čeho bys chtěla v životě dosáhnout?

Je toho ještě hodně. Ale hodně se mi už i splnilo. Svých snů dosahuji postupně, vždy si to uvědomím když brečím štěstím. Jsou to různé menší cíle, důležitý je pro mě jasný směr cesty a nadšení proto něco dělat. Myslím si, že to nejdůležitější je si užívat života a žít teď, pak jde vše samo.

 

Co ti na mužích a ženách připadá nejvíce erotické?

Určité tělesné partie, ať už odhalené nebo když jsou jen decentně vidět. Hodně erotický mi příjde sexy pohled, který vyzívá “vem si mě nebo sněz mě” Ale také záleží jak u koho.

 

 

Kdybys se mohla kdekoliv a s kýmkoliv milovat, kdo a kde by to bylo?

Bylo by to kdekoliv a s kým to si nechám pro sebe.

 

Co by podle tebe měla mít Miss Erotika?

Sex-appeal.

 

Jak bys popsala svou osobnost?

Jsem nevyzpytatelná osobnost s duší umělkyně, u mě člověk nikdy neví. Osobností mám v podstatě víc, o tom prozrazují mé pseudonymy, kterých mám docela hodně.

 

 

Koho bys si přála v porotě Miss Erotika?

Moje fanoušky.

 

Jaký typ mužů či žen tě přitahuje?

Na tuhle otázku by vám moji kamarádi odpověděli asi líp než já. I když je pravda, že si docela ulítávám na blonďácích, ale na barvě vlasů nebo pleti nezáleží, může se mi líbit i krásný brunet nebo Rom.

 

Co bys chtěla vzkázat tvým fanouškům?

Moc všem děkuji za podporu a lásku. Dělejte co vás baví a nedovolte, aby vám strach a okolí bránilo dělat to, co milujete.

 

 

Mockrát děkujeme za super rozhovor blond kočce Lole, že s námi absolvovala rozhovor a pokud se i vám Lola líbí, přijďte jí podpořit na samotné finále Miss Erotika v rámci Erotického veletrhu Erofest 7. a 8. prosince 2018 v Praze a nebo jí na podzim alespoň podpořte “palcem”  ve volbě Miss Erotika Internet 2018.

@eroticky_veletrh

@misserotika