Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | September 22, 2018

Scroll to top

Top

Erotický ples v Praze

Erotický ples v Praze

Jak již někteří z vás mohli zaznamenat, letos se kromě Erotického veletrhu, můžete nově těšit i na Erotický ples. A proč se s touto myšlenkou přišlo? Je to naprosto jednoduché. Erotický ples má spojit noblesu a erotiku v jedno. Ukázat, že tyto dvě věci mohou mít hodně společného.

 

Vše se bude odehrávat 19. října 2018 v pražském hotelu Belvedere, který navodí tak velmi příjemnou a okázalou atmosféru. Vzhledem k jeho umístění budou mít tak návštěvníci jednoduchou dopravu jak MHD, tak i autem, které budou moci ponechat v okolí. Jako na každé významné události bude nutností dodržování dresscodu, který připadl na Black Tie.

 

 

Pro náročnější, kteří chtějí mít své místo jasné, jsou vstupenky na sezení, kde si při nákupu mohou vybrat, od kterého stolu chtějí sledovat doprovodný program. Pro návštěvníky, kteří nevydrží na jednom místě jsou určeny vstupenky na stání.

Co se týče doprovodného programu nebudou chybět klasiky, jako striptýz nebo módní přehlídka latexového spodního prádla významných českých návrhářů, ale i něco speciálního. Vstupenky jsou k dostání už nyní na erotickyples.cz/predprodej/.

 

Vzhledem k omezené kapacitě jsou k dispozci dva druhy vstupného, které automaticky zahrnují občerstvení formou rautu a vstup na Erotický veletrh v hodnotě 300 Kč. Tato vstupenka bude předána osobně přímo na plese.

Stání 600,- Kč
Sezení 1000,- Kč

 

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ZDE