Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | September 22, 2018

Scroll to top

Top

Zvažujete zvětšení prsou? Ukážeme vám 3D animaci jak budete po operaci vypadat

Zvažujete zvětšení prsou? Ukážeme vám 3D animaci jak budete po operaci vypadat

Uvažujete o plastické operaci prsou a nejste si jistá vhodným typem a velikostí implantátu? Nemáte představu, jak může vypadat výsledek? Pomocí 3D simulace Motiva Imagine AX3 vám plastický chirurg MUDr. Petr Hýža, Ph.D. z kliniky Leticia ukáže animaci a předpokládaný výsledek zvětšení prsou. 

 

 

Jak scannování probíhá?
Motiva scanner změří objem hrudníku, množství, pevnost a elasticitu tkání. Na základě měření vyberete s plastickým chirurgem vhodné implantáty, které se následně použijí do animace a během chvilky se vám zobrazí postava s vybraným implantátem ze všech stran ve 3D projekci. Můžete vyzkoušet různé velikosti a typy implanátů a vybrat tak pro sebe nejvhodnější řešení.

Některým ženám více vyhovuje plnější dekolt, kterým se chtějí pochlubit. Jiným zase méně nápadné přirozeně vypadající řešení, kdy se používají zejména implantáty menších objemů. Na základě vašeho přání vybere lékař vhodný implantát a způsob operace prsou.

 

 

Jaké jsou možnosti umístění implantátu?

Implantát je umístěn pod žlázu nebo pod sval. Přístup ke vložení implantátů je nejčastěji volen z podprsní rýhy, přes prsní dvorec nebo z podpaží. Pokud je nutná i modelace prsou vede svislá jizva z dvorce do podprsní rýhy.

 

Jaké jsou výhody implantátů Motiva?
Motiva má dva typy implantátů, kulaté a ergonomické. Konkrétní typ, vhodný právě pro vás, doporučí lékař a vezme přitom v úvahu vaše přání ohledně výsledku operace.
Implantáty Motiva jsou především bezpečné. K jejich výrobě se používají nejmodernější technologie a výsledky klinických studií prokazují naprosté minimum pooperačních komplikací. Mezi další výhody patří malá jizva, která po operaci zůstává. Implantát je možné vložit menším otvorem a to díky speciálnímu gelu, který má výbornou elasticitu. Prsa po augmentaci působí velmi přirozeně jak na pohled, tak na dotek.

Fotky, videa a příběhy pacientů můžete vidět zde: www.motivaimplantaty.cz/pribehy-pacientu/

 

Jak probíhá operace a rekonvalescence?

Operace augmentace trvá okolo 1 hodiny a je prováděna v celkové anestezii. Na klinice Leticia v Brně jsou pacientky po operaci prsou hospitalizovány většinou do druhého dne. Klidový režim byste měla dodržovat následujících 14 dnů a celková rekonvalescence trvá asi 6 týdnů. Po tuto dobu nosíte speciální kompresní podprsenku, která pomáhá horní část těla zafixovat.

 

 

Oficiální webové stránky: www.leticia.cz,  www.motivaimplantaty.cz

 

V průběhu Erotického veletrhu Erofest v Praze nás najdete na stánku č. 40