Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | August 19, 2018

Scroll to top

Top

Zjistěte, jak si užít ROZKOŠ bez RIZIKA

Zjistěte, jak si užít ROZKOŠ bez RIZIKA

Přijďte se otestovat na HIV i další pohlavně přenosné nemoci a dozvědět se, jak se před nimi chránit!

 

ROZKOŠ bez RIZIKA už 25 let pečuje o ženy v sexbyznysu a bojuje za jejich práva. Naším cílem je zmenšit rizika, která s sebou práce v sexbyznysu nese, a nabízet ženám poskytující placené sexuální služby komplexní podporu, ať například v podobě sociálních služeb nebo právního poradenství pro oběti trestných činů. Pomáháme sexuálním pracovnicím v tíživých životních situacích a prosazujeme zákonná opatření, která by respektovala jejich práva a vycházela z jejich potřeb a zájmů.

 

 

V neposlední řadě pečujeme i o zdraví našich klientek. V našich poradenských centrech i při terénních výjezdech nabízíme možnost otestovat se na pohlavně přenosná onemocnění a vzděláváme je v prevenci přenosu pohlavních chorob. Kromě toho realizujeme testování veřejnosti v našich poradenských centrech i ve speciální dermatovenerologické ambulanci, kterou jezdíme na různé festivaly a další akce.

 

 

Mottem R-R je: „Zdraví každého z nás ovlivňuje zdraví nás všech. Nic neomlouvá páchání bezpráví a násilí na ženách a mužích v sexbyznysu.“ Více informací o našich aktivitách najdete na webu rozkosbezrizika.cz