Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | August 18, 2018

Scroll to top

Top

VOAYER: Poslední výstava skutečných nahých žen

VOAYER: Poslední výstava skutečných nahých žen

VOAYER: Poslední výstava skutečně nahých žen!

V pondělí 17.dubna probíhala v pražském Tančícím domě výstava skutečných nahých žen, která trvala do soboty 21. dubna a byla poslední na území našeho státu. Náš tým sexičku výstavu navštívil a tak jako v minulém roce si odnášíme vzrušující a nezapomenutelné zážitky.  Tahle výstava nás prostě baví!

Výstava nabízela každý den 13 nových žen, za celou výstavu mohl návštěvník spatřit až 65 žen v nejrůznějších pozicích a s nejrůznějšími rekvizitami. Některé ženy jsou svázané, jiné leží jenom na gauči. Nejodvážnější modelky na sobě nemají ani masku a ukazují se v celé své kráse.  U některých žen je povolený dotyk, ale pouze v gumové rukavici. Na vše přísně dohlíží osobní strážce nahé ženy, který v případě nevhodného chování zakročí. Návštěvníci mají zakázáno mluvit s modelkami, vyfotografovat si je ale mohou. Pokud se některá z návštěvnic chtěla svléknout a zúčastnit se výstavy, stačilo požádat pořadatele a vytvořit si tak jedinečný celoživotní zážitek.

Za nápadem neobvyklé výstavy stojí Slovák Mário Petreje, který uspořádal výstavu nejprve dvakrát v Bratislavě, kde měla obrovský úspěch. Poté se minulé léto Voayer přesunul do Prahy.

Tak, jako vloni, i letos, si mohli během této výstavy, návštěvníci prohlédnout „zakázaná“ díla uznávaného fotografa Petra Jedináka, který fotografuje ženské orgasmy technikou zvanou ambrotypie – jedná se o jeden z nejstarších fotografických procesů, objevený v roce 1851.