Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | September 22, 2018

Scroll to top

Top

V sobotu ovládne Prahu ženská krása a smyslnost. Chystá se další ročník L’Amour Night!

V sobotu ovládne Prahu ženská krása a smyslnost. Chystá se další ročník L’Amour Night!

Praha je město plné kulturních událostí. Jednou z nich je L’Amour Night, která vznikla před třemi lety. První ročník odstartoval s odvážnými ambicemi, i když nebylo úplně jasné, jakým směrem se bude vyvíjet a zda vůbec. Ovšem letos se koná třetí ročník a my už víme, že zraje jako víno a že si v české scéně buduje svůj jedinečný charakter.

 

L’Amour Night se koná 19.5.2018 v  P.M.Clubu v centru Prahy. Vstupenky zakoupíte na  http://bit.ly/LN-vstupenky

 

 

Stěžejním tématem L’Amour Night je ženská krása a smyslnost. Toto téma, provází jako zlatá nitka celým večerem a tvoří podnětnou atmosféru s lehce erotickým nábojem. Nejunikátnější na této události je spojení uměleckých vystoupení různých stylů a žánrů, které byste těžko hledali na jednom pódiu a které zároveň podporují hlavní témata večera. Naším cílem je neustále diváka překvapovat a přinést mu pokaždé něco nového. Tento rok vám s velkou radostí přinášíme jedinečný koktejl zajímavých osobností a umělců, jakými jsou například mezinárodní burleskní tanečnice Angelina Angelic, která je jednoznačně ztělesněním prýštivé pozitivní energie a troufalého sex-appealu, a kterou na české scéně můžete vidět už opravdu zřídka kdy.

 

Kromě burleskního svádění se se svou nově vzniknuvší kapelou Angelina & Her Nails postará o zábavu v čase mezi programovými bloky. Představí se také jedna z nejpřednějších českých korzetiérek a designérek Riwaa Nerona, která prostřednictvím ohromující módní show odprezentuje svou novou kolekci spodního prádla. Jedním z největších překvapení letoška a umělci s nadnárodním věhlasem, kteří vám na L’Amour Night vyrazí dech, jsou první sólisté baletu Národního divadla a několikanásobní držitelé cen Thálie Michal Štípa a Nikol Márová. Ti si pro vás připravili společný tanec ve stylu Moulin Rouge.

 

 

Během večera se na pódium vystřídá celá škála umělců, hudebníků, tanečníků a designérů v pestrém programu L’Amour Night. Pokud milujete umění, holdujete ženské kráse a rádi si užíváte lehké vzrušení, pak na této akci rozhodně nesmíte chybět!

 

Více informací o události naleznete na http://www.lamournight.cz/