Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | August 18, 2018

Scroll to top

Top

Staň se Miss Erotika a vyhraj výlet s CestoPlán.cz!

Staň se Miss Erotika a vyhraj výlet s CestoPlán.cz!

Hledá se Miss Erotika! V rámci bohatého programu, který bude provázet celý Erotický veletrh 2015, se vyhlásí nejvíc sexy titul Miss Erotika!

 

Přihlásit se mohou všechny žhavé a smyslné ženy starší 18 let. Je tedy jedno, zda je vám 25 nebo 40, musí být ve vás erotický náboj, který všechny v publiku rozehřeje.
Soutěž bude probíhat ve dvou kolech. První kolo bude casting, kde porota vybere erotickou top desítku. Druhým kolem bude již samotné finále, které proběhne přímo na Erotickém veletrhu. Vyhlásí se 5 titulů – Miss Erotika, 1.vicemiss Erotika, 2. vicemiss Erotika, Miss Topless a titul Miss Erotika Internet. Vítězky obdrží hodnotné ceny, včetně focení model booku s profesionálním fotografem, který fotil samotnou Tarru White. Hlavní cenu věnuje CestoPlán.cz, který plánuje výlety na profesionálních úrovních, jak v evropských, tak i exotických destinacích.

 

greece-84237_640

 

A kdy se casting uskuteční? Výběr finalistek bude probíhat v prostorách clubu Hany Bany na Vyšehradě v sobotu 6.6.2015 od 10:00 hodin. Přihlásit se mohou zájemkyně na http://erotickyveletrh.cz/miss-erotika-2015/ nebo přímo na místě. Každá s účastnic musí mít s sebou černé spodní prádlo, boty na podpatku a případně další prádlo, ve kterém by chtěla porotě předvést své přednosti.

 

Účastnicím držíme palce!