Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | September 22, 2018

Scroll to top

Top

Obchod Sexíček shop na Erotickém Veletrhu

Již po čtvrté bude součástí Mezinárodního Erotického veletrhu obchod Sexíček shop.

Bude se pyšnit největším stánkem, který bude rozdělen na dvě části. Milovníky BDSM hrátek potěší SM zóna, ve které si můžete pořídit kožené i latexové pomůcky, elektro sex ale i jiné BDSM pomůcky. Ve druhé části obchodu objevíte luxusní erotické pomůcky pro muže, ženy i páry. Pro muže bude připravena pestrá nabídka masturbátorů, erekčních kroužků a nafukovacích pan. Ženy se mohou těšit na vibrátory, venušiny kuličky, spodní prádlo a jiné zajímavé zboží. Nestyďte se prohlédnout novinky na erotickém trhu, zakoupit a odnést si svojí novou hračku domů.

Jako každý rok, pro vás bude připravena ukázka šukacích strojů. K vyfocení a pomazlení na vás budou čekat Love Dolls panny.

Obchod můžete navštívit nejen na veletrhu

Zboží si můžete objednat nebo rovnou navštívit prodejnu na pražském Smíchově. Sexshop vám přináší širokou nabídku značkových erotických pomůcek. To se především týká vibrátorů, jako jsou LeloFun Factory, Je Joue, Vibe Therapy, ZINI či We-Vibe.  Pro pány jsou v nabídce umělé vagíny značky Tenga či Fleshlight, to vše najdete na stránkách obchodu www.sexicekshop.cz