Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | September 22, 2018

Scroll to top

Top

Finalistka Miss Erotika č. 9 – Lena

Finalistka Miss Erotika č. 9 – Lena

Předposlední kráskou, kterou dnes vyzpovídáme je blondýnka Lena. Porotu zaujala její přirozená krása a hlavně charisma, které z ní vyzařuje. Taky se ukázalo, že před fotoaparátem je jako doma. Co nám Lena  o sobě prozdradila? Mrkněte se s námi.

 

Ahoj, mohla bys nám v krátkosti o sobě něco říci?

Ahoj, jmenuji se Lenka, ale nemám moc ráda svoje jméno. Zní mi obyčejně a tvrdě. Raději mám oslovení Lena 🙂 Je mi už 29, ale díky mému znamení zvěrokruhu vypadám tak o 5 let mladší. Pocházím z malého města na Vysočině, ale už nějaký ten pátek žiji v Praze, kde se snažím žít bohémský a workoholický život.

 

 

Proč jsi se přihlásila do Miss Erotika? Přihlásila jsi se sama?

Oslovila mě fotografka Daniela Smržová, takže úplně z mé vlastní iniciativy to nebylo. A jelikož ráda poznávám nové lidi a mám ráda erotiku, tak jsem si řekla vlastně proč ne 🙂

 

Čeho bys chtěla v životě dosáhnout?

V životě bych chtěla dosáhnout hlavně vnitřního klidu. Najít svoji druhou polovinu a společný klid. V kariéře by pro mě bylo satisfakcí vydat knihu, která by měla úspěch a taky dokázat pomoct lidem a zvířátkům v nouzi. Mám v plánu ještě školu a nějaké kurzy.

 

Co ti na mužích a ženách připadá nejvíce erotické?

Musím říci, že více erotické mi připadají ženy. Myslím jako celkově, ale my máme prostě hezčí tělíčka 🙂 Jinak je to zaručeně ten spravný pohled a oči, jak na mužích, tak ženách.

 

 

Kdybys se mohla kdekoliv a s kýmkoliv milovat, kdo a kde by to bylo?

Bylo by to s někým, s kým to nebude jen o sexu a bude hodně vášnivý, něžný i mazlivý. A bylo by to někde na veřejnosti, kde by nikdo nebyl, ale zároveň by mohl přijít a to by na tom bylo to vzrušující 🙂

 

Co by podle tebe měla mít Miss Erotika?

Asi erotický náboj, ne? 🙂 Aby jí erotika koukala z očí.

 

Jak bys popsala svou osobnost?

Až na tu konvenčnost jsem typická kozorožka – cílevědomá, ctižádostivá, pracovitá, tvrdohlavá, přemýšlivá, citlivá, melancholická. Miluji umění, historické retro věci a inteligentní suchý humor.

 

 

Koho bys si přála v porotě Miss Erotika?

Někoho, kdo tomu skutečně rozumí!

 

Jaký typ mužů či žen tě přitahuje?

Přitahují mě lidi, kteří mají své osobní kouzlo, které dávají najevo nenásilným způsobem. Musí být empatičtí, nebýt na ničem závislí, romantičtí, podporující, ohleduplní, mít se mnou společné názory a postoje k životu, rozumět si v posteli i mimo ní, nejdůležitější ze všeho je (spravná) komunikace. Nejvíc mě okouzlí kreativní bytost, co mě dokáže rozesmát, s uměleckou duší, laskavým srdcem, pronikavým pohledem a správně uvažujícím mozkem. Vzdělanost, inteligence a moudrost je pro mě sexy!

 

Co bys chtěla vzkázat tvým fanouškům?

Pokud někoho zaujmu, moc mě potěší podpora, ale rozhodně na nikoho tlačit nebudu, ať mi pošle svůj hlas! 🙂 Mějte se rádi a užívejte léta, je krátké!

 

 

Je vidět, že je Lena nejen sexy, ale i chytrá. Pokud se vám líbí, přijďte jí podpořit na samotné finále Miss Erotika v rámci Erotického veletrhu Erofest 7. a 8. prosince 2018 v Praze a nebo jí na podzim alespoň podpořte “palcem”  ve volbě Miss Erotika Internet 2018.

@eroticky_veletrh

@misserotika