Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | August 19, 2018

Scroll to top

Top

Finalistka Miss Erotika č. 7 – Irena

Finalistka Miss Erotika č. 7 – Irena

Jak lépe začít pracovní týden, než pohledem na krásnou ženu. Dnes vám s číslem sedm představujeme Irenu alias Lady Bug, která porotu okouzlila svým zadečkem. Co na sebe prozradila?

 

Ahoj, mohla bys nám v krátkosti o sobě něco říci?

Ahoj, jmenuji se Irena alias Lady Bug. Je mi 20 let a jsem z Plzně.  Seznam věcí, které mám ráda je dlouhý, ale nejvíc zbožňuji cestování, modeling, tanec, auta, kamiony, zpěv, dobré jídlo a sex. Poslední dobou jsem si oblíbila být i za objektivem, takže když se mi naskytne možnost a mám při ruce foťák, hned musím fotit. Tancovala jsem klasické tance, moderní tance, byla mažoretkou a zpívala ve sboru. Nic z toho už bohužel nedělám, protože se setřední školou a pubertou vše skončilo. Jsem vyučená kadeřnice, ale před nedávnem jsem s tím skončila. Nyní se připravuji na to, až si začnu dělat řidičák na kamion, abych mohla jezdit společně s přítelem po Evropě.

 

 

Proč jsi se přihlásila do Miss Erotika? Přihlásila jsi se sama?

Do Miss Erotika jsem se přihlásila sice sama, ale rozhodování mi trvalo vážně dlouho. Radila jsem se s přítelem, rodinou i přáteli. Konečné rozhodnutí padlo, až když jsem měla pár posledních dnů na odevzdání přihlášky. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám a kdybych se nepřihlásila, tak bych toho mohla litovat. Přihlásila jsem se proto, že jsem chtěla dokázat, že i ženy malého vzrůstu a bez plastických operací můžou být konkurencí pro ostatní a pro mě byl cíl hlavně se sem dostat. Ovšem teď už mám cíl jiný.

 

Čeho bys chtěla v životě dosáhnout?

V životě bych chtěla dosáhnout jednoznačně spokojené šťastné rodiny a snad se mi podaří mít s přítelem i dvě děti. Příští rok bychom se chtěli brát, pokud se nám to povede. Vše máme ještě otevřené. V kariéře nemám jasný cíl, ale určitě bych se chtěla vypracovat na vyšší úroveň, abych mohla všude cestovat za prací i zábavou a určitě by neuškodilo, když se řekne moje jméno, aby lidé věděli, o koho se jedná. Ovšem mít za zády paparazzi a nemít ani kousek soukromí asi pro mě nebude.

 

Co ti na mužích a ženách připadá nejvíce erotické?

Přiznám se, že jsem bisexuální, ale nemám konkrétně vytipováno, co muž nebo žena má udělat, aby mě to vzrušovalo nebo vůbec zaujalo. Z člověka musí prostě vyzařovat určité charisma, kterým mě zaujme, alespoň trošku vypadat a pak už jen jestli si budeme rozumět. Určitě po fyzické stránce také kladu nějeké nároky, ale ty skoro nestojí za řeč. Akorát u žen se mi musí líbit zadek. Nesmí být příliš malý a klidně může na postavě dominovat.

 

 

Kdybys se mohla kdekoliv a s kýmkoliv milovat, kdo a kde by to bylo?

Svůj vysněný sex v moři už jsem měla a po dalším místě vyloženě netoužím. Žádného idola nemám.

 

Co by podle tebe měla mít Miss Erotika?

Miss Erotika by měla mít samozřejmě sexappeal, schopnost něčím zaujmout a měla by umět komunikovat. To jsou asi tři úplně nejdůležitější věci podle mě. Pak už jsou tu různá umění svádět, být trošku “vyčůraná”, nebýt frigidní a být otevřená novým věcem.

 

Jak bys popsala svou osobnost?

Mám bláznivou povahu. Většinou člověk neví, co má ode mě čekat. Jsem přátelská realistka, občas blondýna, cílevědomá, ale umím být i nepříjemná a až moc upřímná. To je pak brané bohužel jako drzost. Celkově se chovám k ostatním tak, jak se oni chovají ke mě.

 

 

Koho bys si přála v porotě Miss Erotika?

Tajně jsem si v porotě přátala Tarru White, která na castingu byla, takže jsem spokojená. Snad bude i na soutěži. U ostatních se budu snažit se jim zalíbit.

 

Jaký typ mužů či žen tě přitahuje?

Nemám ráda korpulentní postavy – výjimka je zdravotní stav, ale ani kulturistky. U mužů mám ráda štíhlé sportovní postavy. U žen mi vůbec nevadí pár kil navíc. Je příjemné vědět, že ten člověk má snahu se sebou něco dělat.

 

Co bys chtěla vzkázat tvým fanouškům?

Lidičky, mějte mě rádi, chápejte mě, podporujte mě a já se budu snažit udělat vše, abych se vám líbila. Jo a když už mě někde potkáte, nebojte si přijít pro podpis či selfie 🙂

 

 

Děkujeme úžasné Ireně za milý rozhovor. Pokud i vy patříte mezi její fanoušky, podpořte jí již v říjnu ve volbě o titul Miss Erotika Internet, nebo na samotném finále, které proběhne v listopadu na Erotickém veletrhu v PVA Letňanech.