Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | August 18, 2018

Scroll to top

Top

Finalistka Miss Erotika č. 5 – Markéta

Finalistka Miss Erotika č. 5 – Markéta

Dnes se podíváme na zoubek další finalistce Miss Erotika s č. 5 – Markétě. Nejen, že jste jí mohli už několikrát zaznamentat na televizních obrazovkách, ale také se věnuje profesionálně fotomodelingu. Pojďme si společně sympatickou sexy Markétu trochu vyzpovídat.

 

Ahoj, mohla bys nám v krátkosti o sobě něco říci?

Ahoj, jmenuji se Markéta Galuszková, narodila jsem se v Klatovech, je mi 25 let. Věnuji se 10 let profesionálně fotomodelingu, herectví a také ráda sportuji i tancuji. V roce 2017 jsem byla hosteskou na Erotickém veletrhu ve spolupráci s firmou Sexdolls.cz a nyní máme rozjednanou kampaň  ohledně výroby umělé panny dle mého vzhledu. Více o mě se můžete dočíst na Wikipedii.

 

 

Proč jsi se přihlásila do Miss Erotika? Přihlásila jsi se sama?

Přihlásila jsem se, protože jsem soutěživá a ráda bych vyhrála. Baví mě vystupovat před lidmi, miluji focení, vystupování a dávám do toho vždy 100 procent energie.

 

Čeho bys chtěla v životě dosáhnout?

Určitě každý z nás má sny i cíle. Skoro vše po čem jsem vždy toužila, tak jsem si zatím splnila. Můj největší sen je být velmi úspěšnou herečkou. Kladu si vysoké cíle s jsem na sebe přísná.

 

Co ti na mužích a ženách připadá nejvíce erotické?

Na mužích mi přijdou nejvíce erotické prsa, u žen zadeček.

 

 

Kdybys se mohla kdekoliv a s kýmkoliv milovat, kdo a kde by to bylo?

Milování rozhodně na pláži při západu slunce, zažila jsem to a bylo to nádherné od té doby uplnynulo 7 let pořád stále zamilovaná do stejného muže, kterým je můj skvělý partner Martin Hlaváč.

 

Co by podle tebe měla mít Miss Erotika?

Líbí se mi, že Miss Erotika není o nahotě a to jak chcete vyzdvihnout soutěž v to, že se nejedná o erotiku, jak si spousty lidí myslí. Určitě nesmi chybět v Miss erotika různorodé krásky.

 

Jak bys popsala svou osobnost?

Moje osobnost je zajímavá, přátelská, cílevědomá, flexibilní a tvořivá.  Při focení dokážu být různorodá. Jsem milující osoba, která nedá dopustit na svou rodinu, partnera a přátelé.

 

 

Koho bys si přála v porotě Miss Erotika?

V porotě bych ráda Roberta Rosenberga, protože ho znám od roku 2011 z Erotického veletrhu, kde jsem poprvé byla hosteskou, také modelkou na bodypaintingu.

 

Jaký typ mužů či žen tě přitahuje?

Jak u ženy, tak i u muže mám ráda různorodost, nejsem vyhrazená na jeden konkrétní typ, ale musí mě zaujmout oči, hezké vypracované tělo. Na ženě se mi líbí krásné vlasy a zajímavý obličej.

 

Co bys chtěla vzkázat tvým fanouškům?

Budu moc ráda, když mi budete fandit a podopříte mě, děkuji vám. Vaše Markéta

 

 

Za nás je Markéta, prostě třída! Pokud se vám tahle blond diva líbí, přijďte jí podpořit na samotné finále Miss Erotika v rámci Erotického veletrhu Erofest 7. a 8. prosince 2018 v Praze a nebo jí na podzim alespoň podpořte “palcem”  ve volbě Miss Erotika Internet 2018.

@eroticky_veletrh

@misserotika