Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | August 18, 2018

Scroll to top

Top

Finalistka Miss Erotika č. 4 – Zuzana

Finalistka Miss Erotika č. 4 – Zuzana

Číslo čtyři patří smyslné a vtipné pohodářce Zuzce. Co na sebe zajímavého prozradila? Co se jí líbí na mužích? To vše najdete v jejím rozhovoru.

 

Ahoj, mohla bys nám v krátkosti o sobě něco říci?

Ahoj, jmenuji se Zuzana, je mi 32 let (cítím se však stále na 20 🙂 ) a jsem žena z Prahy. Není to mé rodné město, ale miluji to tady. Jsem akční, stále vymýšlím nějaké projekty, miluji výzvy, mám otevřenou mysl, otevřené srdce, ale zradit mě můžete jen jednou. V životě jsem si zažila úplný pád na dno, a proto už se na mnoho věcí dívám jinak a s nadhledem. A především dělám si, co chci, co mě naplňuje, ale neubližuji tím druhým. Usmívám se na svět a nesoudím, protože pokud nechodíme v botách druhých lidí, nemůžeme znát jejich osud.

 

18699037_1318027931608759_15579639_o (1)

 

 

Proč jsi se přihlásila do Miss Erotika? Přihlásila jsi se sama?

Mám dva hlavní důvody, proč jsem se přihlásila. Prvním je, že aktivně fotím jako alternativní modelka latexovou a fetish módu a do soutěže Miss Erotika mi tento styl hezky zapadá. A druhým důvodem je, možná paradoxním, že mám v hlavě několik nápadů na nadační projekty a ty se vždy prezentují lépe se známým jménem.

 

Čeho bys chtěla v životě dosáhnout?

Vnitřní svobody a klidu. Dá se říct, že nyní to už mám, tak jen si to udržet. A také chci vytvořit business s dobročinným přesahem. Business plan už mám, ale dokud jsem to ještě kompletně nerealizovala, nechci o tom víc mluvit.

 

Co ti na mužích a ženách připadá nejvíce erotické?

Možná netradiční odpověď, ale nejvíc sexy mi přijde mozek. Víc než tělo samotné mě dokáže oslnit otevřená mysl plná kreativních nápadů a odvahy.

 

201694 (1)

 

 

Kdybys se mohla kdekoliv a s kýmkoliv milovat, kdo a kde by to bylo?

Takového člověka mám. S jiným se milovat nechci. A když budeme chtít, můžeme klidně kdekoliv 🙂

 

Co by podle tebe měla mít Miss Erotika?

Cíl. Umět si odpovědět na otázku “proč”. Nedělat něco je z nudy.

 

Jak bys popsala svou osobnost?

Vlastně jsem částečně odpověděla u první otázky. Základ je otevřená mysl, nesoudím druhé. I když si někdy řeknu, že je život těžký, tak stále myslím pozitivně. Jsem cílevědomá, ale jsem take dost přímá. Když se mi něco nelíbí, ihned to poznáte. Jsem impulsivní. Když chci brečet, brečím. Když chci křičet, křičím. Když se chci smát, směji se.

 

IMG_1776 (1)

 

 

Koho bys si přála v porotě Miss Erotika?

Mámu a bráchu 🙂

 

Jaký typ mužů či žen tě přitahuje?

Jako první se dívám na inteligenci daného člověka, až potom přijde vzhled. Pokud mě muž či žena zaujmou svým myšlením, pozoruji jejich těla. U žen mám ráda typy Pamely Anderson. Ano, líbí se mi velká prsa, výrazné líčení. U mužů mám jediný požadavek, aby byl vyšší než já. Když však nosím extrémně vysoké podpatky, můžu toto pominout. A zapomněla jsem, líbí se mi na mužích upnuté kalhoty 🙂

 

Suzi06 (1)

 

 

Co bys chtěla vzkázat tvým fanouškům?

Každému, kdo mi fandí, moc děkuji! Je důležité mít podporu, a to platí i v osobním životě. Cením si každého svého fanouška! A chcete-li vidět více z mého života modelky, sledujte mě na Facebooku jako Suanne Marty. Děkuji všem!

 

Díky božské Zuzaně za milý rozhovor. Pokud i vy patříte mezi její fanoušky, podpořte jí již v říjnu ve volbě o titul Miss Erotika Internet, nebo na samotném finále, které proběhne v listopadu na Erotickém veletrhu v PVA Letňanech.