Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | June 25, 2018

Scroll to top

Top

Erotické masáže Anděl

Erotické masáže Anděl

Chcete zkusit něco provokativního, odpoutat se od běžné reality a konvenčnosti? Nic se Vám nedaří a potřebujete změnu? Zkuste naše erotické masáže v Praze!

 

dsc_9183-edit

 

Od prvního listopadu letošního roku došlo k rozšíření našich služeb. Jednou z těchto novinek je erotická masáž. Pokud hledáte odreagování a odpočinek od pracovních starostí a nebo rutiny všedního dne a potřebujete tzv. vypnout, pak tento druh masáži je pro Vás jako přímo stvořený.

 

dsc_7335-edit

 

U erotické masáže se jedná o kombinaci relaxační, rekondiční masáže s kombinací masáže celého těla na masérském stole a nebo futonu. Masérka Vás masíruje ve spodním prádle a nebo zcela nahá. Vše je dle Vašeho přání. Výhodou této masáže je individuální přístup s více doteků a hlavně něhy a citu nejen na těle, ale i na duši. Její součástí je nepřímá masáž prostaty a masáž intimní partie speciální masérskou technikou převzatou z tantry, která vystupňuje Vaše vzrušení na maximum. Může dojít k vyvrcholení, a nebo se může energie rozvést po celém těle. Masáž je ukončena závěrečnou harmonizací.

 

dsc_3060-edit-edit

 

Tuto službu provádějí masérky z Erotických masáží Anděl. Můžete si vybrat přímo na místě a nebo předem rezervovat danou masérku. Na výběr je vždy z 4-5 masérek a jednoho maséra.

 

Erotické masáže provádíme v luxusních prostorech na adrese Plzeňská 1972/158, Praha 5. Zde jsou Vám k dispozici pět masérských místností se sprchou a ve třech navíc i vířivá vana, kterou lze k masáži samozřejmě využít. Nabízíme zdarma nealko od firmy Coca Cola. Samozřejmostí je wi-fi zdarma. U vstupu Vás přivítá milá slečna recepční a vše Vám vysvětlí a pomůže s výběrem masérky. Vše je naprosto diskrétní. Platbu můžete provést v hotovosti a nebo využít náš platební terminál. Naše adresa je výborně dostupná od metra Anděl a obchodního centra Nový Smíchov. Pro stálé zákazníky nabízíme slevy!

 

erotic-massage-6

 

Nejlepší erotické masáže v Praze jsou u nás na Andělu! Těšíme se na Vaší navštěvu.