Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | September 22, 2018

Scroll to top

Top

Design a vášeň v jednom – to je nová erotická pomůcka LoveLover

Design a vášeň v jednom – to je nová erotická pomůcka LoveLover

Pokud dychtíte po novinkách ve světě erotických her, tak se určitě zamilujete do hračky LoveLover. Tato pomůcka právě přichází na trh a nabízí rozkoš pro ženy, muže i páry. Moderní a velmi elegantní tělo pomůcky, jednoduché ovládání, variabilita vibrátorů či dild a na konci všeho slastný orgasmus. Seznamte se – LoveLover.

 

Nový zlatý hrdina ve světě erotiky

Novinka LoveLover byla představena v říjnu na německém erotickém veletrhu VENUS 2017. Erotická pomůcka přináší do sexuálních životů zpestření a je určena hlavně pro inovátory, kteří nesnesou v posteli nudu a chtějí to zkusit jinak. LoveLover má svůdné zlaté tělo, příjemně měkkou rukojeť a stabilní podstavec. U každé pomůcky naleznete stylový a praktický softshellový obal se zlatou stuhou, který vašeho miláčka ochrání.

 

 

Jak LoveLover funguje

LoveLover k vám z našeho sexshopu dorazí diskrétně a bude pečlivě zabalen. V balíčku najdete dva luxusní černé obaly a v nich dvě části pomůcky – tělo a podstavec, které jednoduše zasunete do sebe a je téměř hotovo. Stačí si už jen vybrat vibrátor nebo dildo s přísavkou, které připevníte na plastovou koncovku těla pomůcky. Vibrátor si můžete vybrat rovnou na našem eshopu nebo klidně použít svůj vlastní.

 

Jaké erotické pomůcky mohu použít?

Můžete použít jak vibrátor, dildo, tak anální kolík – limitující je pouze velikost přísavky vibrátoru či dilda, která může mít maximálně 88 mm a pomůcka by měla být dostatečně měkká a ohebná. Na tyto pomůcky můžete pro rychlejší a slastnější zážitek připevnit také dráždidlo klitorisu nebo vibrační kroužek.

 

 

Různá balení pro různé slasti

Na našem sexshopu najdete více typu balení pro různé rozkoše – můžete si dopřát základní verzi a vibrátor si vybrat dle svých představ, nebo můžete zabrousit do sado-maso verze (BDSM), která navíc obsahuje dildo, pouta, masku na oči a bičík na zlobivého partnera. LoveLover můžete poslat také jako dárek svému miláčkovi a připojit smyslný vzkaz. Rozkoši se meze nekladou.

 

Proč se přitulit k pomůcce LoveLover

Tuto nadčasovou novodobou pomůcku si řídíte sami – hloubka i rychlost je tudíž ve vašich rukou. Jednou z nejlepších výhod je variabilita, protože můžete kdykoliv vyměnit vibrátor za jiné dildo či anální kolík s přísavkou. Připravili jsme pro vás také kvalitní a praktický softshellový obal pro uschování této hračky. K LoveLoveru nepotřebujete elektřinu ani baterky. Výhod je tedy mnoho, proto už nyní stačí jen navštívit náš sexshop na www.love-lover.com a udělat si vášnivou radost. Přejeme vám krásné potěšení!

 

 

Oficiální webové stránky: www.love-lover.com/cs/