Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | September 22, 2018

Scroll to top

Top

Czech Topless: Lehce erotické hry se sexy kluky na rozlučce se svobodou, to prostě musíš mít!

Czech Topless: Lehce erotické hry se sexy kluky na rozlučce se svobodou, to prostě musíš mít!

Dnes jsme si popovídali se zakladatelem agentury Czech Topless Ladislavem Vaško, který se rozhodl českým ženám plnit sny! Je obecně známo, že pro muže je zábav s erotickým podtextem spousty, ale ženy jsou náročnější. Nic je jen tak nepotěší. A když nastane čas rozluček se svobodu, kulaté narozeniny nebo prostě jen čas na pořádné “mejdlo” často tápeme, co kromě dobrého jídla, limuzíny a striptéra dál. Czech Topless je dámy první místo, kde se o vás postarají hezcí gentlemani, jak po vtipné stránce, tak i lehce erotické. Dvěma slovy vás čeká BOŽSKÁ PÉČE!

 

Mohl byste nám prosím říci, jak vlastně myšlenka Czech Topless vznikla?

Spontánně. Vyzkoušeli jsme si tuto službu v zahraničí a nadchlo nás to. S kluky jsme si řekli, že to zkusíme rozjet u nás v ČR a šli jsme do toho.

 

 

Když si zavolám a objednám si vaše služby, jak to celé funguje? Co mohu čekat?

Můžeš čekat kluky nahoře bez dle vlastního výběru. Zábavu v podobě tématických lehce erotických her, sexy kluky, kteří naučí hosty míchat drinky, umí tancovat, svádět ženy a mnoho dalšího.

 

Hledáte další mladé muže, kteří by pro vás mohli pracovat? Co by měl takový gentleman splňovat a kam se má ozvat?

Nehledáme aktivně, protože v tuto chvíli máme tým skvělých kluků, nicméně do budoucna očekáváme rozšíření týmu. Pokud by měl někdo zájem se k nám přidat, ať se nám ozve přes naše webové stránky www.czechtopless.cz a v sekci Kariéra najde vše potřebné. Celé je to založené na osobním přístupu ke každé dívce či ženě a snažit se být empatický k tomu, co by chtěla.

 

Jezdíte po celé České republice nebo třeba i k sousedům na Slovensko? 

Zatím se soustředíme hlavně na Prahu a okolí.

 

Stala se například nějaká humorná situace?

Jednu z her, kterou můžeme dívkám nabídnout je hra s názvem „sexuální poloha“. Všechny dívky napíšou na papírek sexuální polohu a vloží ji do čepice. Oslavenkyně si s naším chlapcem vylosuje papírek, na kterém je sexuálním poloha, kterou musí společně předvést a ostatní hádají, o jakou polohu se jedná. Humorná situace byla, když náš chlapec předváděl s oslavenkyní polohu, kterou neznali. Vy znáte polohu “Áčko zepředu”? 🙂

 

Plánujete nějakým způsobem ještě dál rozšířit své služby?

Plány nechceme prozrazovat. V tuto chvíli se maximálně zaměřujeme na kvalitu služby „rozlučka se svobodou“ a catering pro firemní a společenské akce.

 

Jaké jsou vlastně české ženy, jsou náročné oproti jiným? Umí se odvázat?

Jsou náročné, ale nic co bychom nesplnili. Naopak náročností klientek se zlepšujeme. Chvíli trvá, než se rozkoukají, ale po chvíli a po pár skleničkách vzniká skvělá zábava plná nezapomenutelných zážitků.

 

Kde si můžu Vaše služby objednat?

Kontaktovat nás můžete, jak přes webové stránky www.czechtopless.cz, tak na Facebooku nebo Instagramu, kde nás najdete jak jinak, než pod stejnojmeným názvem 🙂

 

Děkujeme za super rozhovor a přejeme ať se daří! A teď jdeme zkoumat jak se dělá poloha “Áčko zepředu” 🙂

#czechtopless

#eroticky_veletrh