Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veletrh 2018 | August 19, 2018

Scroll to top

Top

Andělské masáže – anděl s ďáblem v těle!

Andělské masáže – anděl s ďáblem v těle!

Tak se nám rok s rokem sešel a my jsme erotickému veletrhu zůstali již třetím rokem věrni. Erotických salónů během této doby vyrostlo po celé Praze jako hub po dešti. Přeci jenom zákazník má na jednu stranu více možností si řádně vybrat, ale na druhou, tu nepříjemnější, se mu může dostat zcela jiného vzrušení, nežli očekával.

 

 

Náš salon je na tomto specifickém trhu již cca osmým rokem. Nabízíme nejen erotické masáže, ale i masáže tantrické. Všechny naše atraktivní slečny jsou reálné (nepoužíváme žádné “fake” fotky) a prošly řádným kurzem buď na erotickou masáž a nebo na tantrickou masáž. Klienty si nevybíráme, masírujeme jak muže, ženy tak i páry. V současné době máme v Praze salony dva a to jak v Plzeňské ulici 158, tak ve Staropramenné 404/7, kde jsme otevřeli začátkem loňského roku menší bytové studio.

 

 

Co u nás můžete očekávat? Po vstupu do objektu Vás přivítá slečna recepční s úsměvem, kterým Vás bude doprovázet po celou dobu Vaší návštěvy. Nabídne Vám nealko a provede celým salónem a ukáže vše, co Vás zajímá. Odpoví Vám na Vaše zvědavé dotazy a doporučí slečnu masérku. Tu si můžete rezervovat předem a nebo si vybrat z volných slečen na místě. Poté Vám nezbývá nic jiného nežli se vnořit do erotické fantazie.

 

 

Průběh masáže je od začátku nabit erotikou a vzrušením. Klasickou erotickou masáží vás bude provázet krásná a zkušená profesionální masérka (lze objednat i masérky dvě) dle vašeho výběru a to zcela nahá a bude vás hýčkat svými doteky nejen po celém těle, ale i na intimních partiích. Vše začíná společnou sprchou nebo aromatickou koupelí ve vířivé vaně, v jednom z osmi luxusních pokojů. Poté vám svými jemnými dlaněmi promasíruje celé tělo – nejdříve bude věnovat pozornost vašemu celému tělu, zádům a nezapomíná také na příjemnou masáž hlavy. Nechybí ani masáž prsy, která vás pomalu uvede do vzrušení a extáze. Větší pozornost začne věnovat také Vašim intimním partiím, kde vás žhavou masáží penisu a okolí přivede do úplného vyvrcholení v případě zájmu včetně masáže prostaty. Pokud budete chtít relaxovat o něco více, další možností je využití masážní vany, která vás příjemně uvolní a prokrví všechny části vašeho těla. Na závěr vás čeká sprcha s masérkou a budete odcházet plní nezapomenutelných zážitků.

 

 

Věříme, že poté co zkusíte naše masáže , tak se budete rádi vracet 🙂

 

Oficiální webové stránky: www.erotic-massage-angel.cz